Хидраулична кочница ШИМАНО BL-MT201/BR-MT200

Хидраулична кочница ШИМАНО BL-MT201/BR-MT200
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.190 ден
Количина: Додади во кошничка

Име на продукт

СЕТ  Shimano BL-MT201 + BR-MT200 Хидраулична диск кочница - Postmount

Производител:

Shimano делови

Код:

SHI399857

Код на производителот:

EMT201KRRXRA170

Материјал:

Рачка: aluminium (anodized)
цилиндер : aluminium (painted)
клипови s: resin

Ротор:

Препорака: SM-RT10, SM-RT26 (не е во пакет со сетот)

Тип на поврзување:

Postmount

Пакнови:

B01S Resin

Црево:

SM-BH59-JK-SS | 1700 mm |

Рачка за кочење:

BL-MT201 | right 3-finger lever

Насло за кочење:

Минерално масло

Ве интересира нешто повеќе за Хидраулична кочница ШИМАНО BL-MT201/BR-MT200?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...