ALPINA BUFFALO 26" YELLOW BLACK

ALPINA BUFFALO 26"  YELLOW BLACK
Бренд: Alpina
Достапност: На залиха
12.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:

* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
ALPINA BUFFALO
    Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18
    Рам: HI TEN ČELIK
    Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 26"
    Гарнитура: ČELIK 1" NAVOJ
    Луле: ZOOM, Челик A-HEAD 80mm
    Волан: ZOOM,
    Грипови: HERMANS
    Кол за седло: стеел 25,4x250mm
    Седло: GRAND STAR
    Обрачи: BERETTA 26" ALU дуплоѕидни 36H
    Предна главина: ČELIK 36H
    Задна главина: ČELIK 36H
    Рачки за кочници: PROMAX MTB PVC-ALU
    Кочници: PROMAX V-ALU
    Преден менувач: SHIMANO FD-TZ31
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
    Рачки за менувачи: SHIMANO SL-TX30-6
    Забчаник: SHIMANO MF-TZ06-7 14-28
    Ланец: KMC Z-50
    Средна осовина: ČELIK
    Пренос: CELIK 48x38x28 170mm
    Педали: MTB PVC
    Подпирач: ČELIK 
    Гуми: DSI 26x2,0

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA BUFFALO 26" YELLOW BLACK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...