SHIMANO KASETA ZAPCANIK CS-HG200-8SPEED

SHIMANO KASETA  ZAPCANIK CS-HG200-8SPEED
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
8 SPEED  KASETA   12-32
12-14-16-18-21-24-28-32

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO KASETA ZAPCANIK CS-HG200-8SPEED?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...