SHIMANO KASETA ZAPCANIK CS-HG200-7

SHIMANO KASETA  ZAPCANIK CS-HG200-7
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
КАСЕТА  ШИМАНО  CS-HG200-7SPEED  12-14-16-18-21-26-32

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO KASETA ZAPCANIK CS-HG200-7?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...