SHIMANO LANEC CN-HG40

SHIMANO  LANEC CN-HG40
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
LANEC ZA  8-7-6SP, SHIMANO CN-HG40, 116L

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO LANEC CN-HG40?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...