ULTRA GRAVITA 26"

ULTRA GRAVITA  26"
Бренд: Ultra
Достапност: На залиха
12.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
ULTRA GRAVITA
  26" TRKALA
RAM STEEL   17"
ГУМИ          TRAYAL 26*1,95
ШИФТЕРИ    SHIMANO RS35-7
ЗАДЕН МЕНУВАЧ SHIMANO RD-TZ50 DATT
ЗАПЧАНИК POWER 7PCS index,14-28T
ФЕЛНИ CROSSER X3 DOUBLE wall
КОЛ ЗА СЕДЛО ∮25.4*250*1.8T, STEEL, BLACK
КОЃНИЦИ  LOGAN V-BRAKE LB-941AE АЛУ
ГЛАВИНИ  JOY TECH steel JY433 w/FN

Ве интересира нешто повеќе за ULTRA GRAVITA 26"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...