EXPLORER NORTH 26" 19"

EXPLORER  NORTH 26"  19"
Бренд: Venera Bike
Достапност: На залиха
0 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка

СЕДИШТЕ MTB ATLANTA CR

ГРИПОВИ MEGA CRNO PLAVE 92mm

ВОЛАН CRNI dia 31.8mm, 640mm

В БРЕЈК АЛУ

ПЕДАЛИ ПВЦ

ПРЕНОС 28/38/48T 

СР ОСОВИНА 3U NA ŠRAF KENLI 

ЛАНЕЦ MTB MAYA Z50 P7003

ФЕЛНА V3 26" CRNI 36R

ГЛАВИНИ CRNA SHUN FENG

ГУМИ SP.26x2.1 PNEUMATICO

ЗАПЧАНИК 6 FAZ INDEX CRNO ŽUTI 14T-28T SHUN FENG

ПРЕДЕН МЕНУВ. SHIMANO TZ TOP PULL 31.8mm

ЗАДЕН МЕНУВАЧ SHIMANO TZ 6 BR

ШАЛТЕРИ.SHIMANO REVOS. 3/6 ASLRS35

Ве интересира нешто повеќе за EXPLORER NORTH 26" 19"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...