EXPLORER CLASSIC 27.5" 20"

EXPLORER CLASSIC 27.5"  20"
Бренд: Venera Bike
Достапност: Нема на Залиха
0 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка

СЕДИШТЕ MTB ATLANTA CR.PLAVO

ГРИПОВИ MEGA CRNO PLAVE 92mm

ВОЛАН CRNI dia 31.8mm, 640mm

В БРЕЈК АЛУ

ПЕДАЛИ ПВЦ

ПРЕНОС 28/38/48T 

СР ОСОВИНА 3U NA ŠRAF KENLI 

ЛАНЕЦ MTB MAYA Z50 P7003

ФЕЛНА V3 27.5 - 650B CRNI 36R

ГЛАВИНИ CRNA SHUN FENG

ГУМИ SP.27.5x2.80 (71-584) PNEUMATICO

ЗАПЧАНИК 6 FAZ INDEX CRNO ŽUTI 14T-28T SHUN FENG

ПРЕДЕН МЕНУВ. SHIMANO TZ TOP PULL 31.8mm

ЗАДЕН МЕНУВАЧ SHIMANO TZ 6 BR

ШАЛТЕРИ.SHIMANO REVOS. 3/6 ASLRS35

Ве интересира нешто повеќе за EXPLORER CLASSIC 27.5" 20"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...