VISITOR LOWLAND BORDO 28"

VISITOR LOWLAND BORDO 28"
Бренд: Venera Bike
Достапност: Нема на Залиха
0 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:

Количина: Додади во кошничка

СЕДЛО MTB BRAVA LADY

РИПОВИ HERRMANS AIRO 120mm CRNO SIVA

КОРПА PLETENA

ВОЛАН 620mm 22.2X25.4mm ITALY STYLE

СВЕТЛО ПРЕДНО ЛЕД ДИОДА

ПЕДАЛИ FEIMIN COMFORT 110x68mm

ПОГОН 44Z KOCKA HROM

СРЕДНА ОСОВИНА 122mm THUN 120L

ЛАНЕЦ П410 1/2X1/8" MAYA

ФЕЛНА V1 26/3/8" 36H

ЗАДНА ГЛАВИНА КОНТРА 36H FAVORIT

ГУМИ CST SP.28X1.3/8 (42-622) C1421 TRA CITY

КОЧНИЦИ V-ALU

ТРЕПКАЧ ЗАДЕН НА КАЛНИК

КАЛНИК EUROFE. PVC SILVER 28X1.3/8

Ве интересира нешто повеќе за VISITOR LOWLAND BORDO 28"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...