VISITOR FASHION BELLROSE 6SP SHIMANO

VISITOR FASHION  BELLROSE  6SP SHIMANO
Бренд: Venera Bike
Достапност: Нема на Залиха
0 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

СЕДИШТЕ MTB ROU

ГРИПОВИ HERRMANS ZEGLO 120mm        

КОРПА RATAN PLETENA BRAON 1"-1.1/8"

ВОЛАН 620mm 22.2X25.4mm ITALY STYLE

ПРЕДНО СВЕТЛО РЕТРО ХРОМ              

ПЕДАЛИ FEIMIN COMFORT POŠTAR       

ПРЕНОС 44T SPORT KOCKA HROM

СРЕДНА ОСАВИНА 131mm THUN TO128L    

ЛАНЕЦ MTB "KMC" Z-30 116L                       

ГУМИ 28x1.3/8 (42-622)                               

ЗАПЧАНИК SHIMANO 6 BRZ. AMFTZ206428T   

ЗАДЕН МЕНУВАЧ SHIMANO TY21 KUKA           

ШАЛТЕРИ SHIMANO 6.BRZ TOURNEY ASLTZ2  

КОЧНИЦИ В БРЕЈК                                     

Ве интересира нешто повеќе за VISITOR FASHION BELLROSE 6SP SHIMANO?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...