POLAR GLIDER ( ALUMINIUM)

POLAR GLIDER  ( ALUMINIUM)
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
18.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 

Рачки за менување

SHIMANO ST EF 41/7

Забчаник

SHIMANO MF-TZ21-7 14-28

Заден менувач

SHIMANO RD-TY300

Преден менувач

SHIMANO FD-TY510

Кочници

PROMAX V-ALU

Ланец

KMC Z-50

Гуми

KENDA 700x40C

Штендер

ALU ПОДЕСИВ

Педали

MTB PVC

Погон

ЧЕЛИК 42x32x22 170mm

Рачки за кочници

SHIMANO ST EF 41/7

Задна главина

ALU 36H

Гарнитура

A-HEAD 1-1/8"

Стем

ЧЕЛИК A-HEAD 80mm,ZOOM

Вилушка

HI-TEN ЧЕЛИК 28"

Рам

6061 ALUMINUM

Димензија на тркало/Број на брзини

28"/21

Волан

ALU 18/620mm,ZOOM

Грипови

VELO

Предна главина

ALU 36H SA EKSCENTROM

Обрачи

BERETTA 28" ALU ДУПЛОЅИДЕН 36H

Седло

VELO

Кол за седло

ALU 27.2x350mm

Ве интересира нешто повеќе за POLAR GLIDER ( ALUMINIUM)?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...