ALPINA SKELETON 20"

ALPINA SKELETON 20"
Бренд: Alpina
Достапност: Нема на Залиха
10.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
ВЕЛОСИПЕР   кој се препорачува за деца со возраст од 5,5год до 8,5
Големина на тркало / Број на брзини: 20"/6
Рам: HI TEN челик
Вилушка: HI TEN челик фиксна 20"
Гарнитура: 1-1/8" навој, OVERSIZE
Луле: PROMAX, челик 60/25,4 OVERSIZE
Волан: PROMAX, челик 20/500mm
Грипови: HERMANS
Кол за седло: челик 28.6x250mm
Село: AINI
Обрачи: BERETTA 20" ALU 28H
Главини: Челик 28H
Рачки за кочници: PROMAX PVC-ALU
Кочници: PROMAX V-ALU
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
рачки за менувачи: SHIMANO SL-RS36-6
Забчаник: SHIMANO MF-TZ06 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: Челик
Пренос: Челик 36 T 152mm
Педали: PVC
Подпирач: Челик
Гуми: PONELY

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA SKELETON 20"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...