POLAR BOHEMIA 28 " 6 БРЗИНИ GREEN

POLAR BOHEMIA  28 "   6  БРЗИНИ GREEN
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
15.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR BOHEMIA 6S 28"
Големина на тркала/Број на брзини:     28"/ 6
Рам:                        HI TEN Челик
Вилушка:    HI-TEN Челик фиксна 28"
Хедсет:      Челик 1" Навој
Луле:                          PROMAX, Челик 80/22,2
Волан:                    ZOOM, Челик TR-2/EN-C 600mm
Грипови:            TPR 130/120mm
Кол за седло:             Челик 25,4x300mm
Седло:                            VADER
Обрачи:                  BERETTA 28" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина:    Челик 36H
Задна главина:     Челик контра 36H
Рачки за кочници:    MTB PVC-ALU
Кочници:                  PROMAX ALU В-Брејк
Заден менувач:    SHIMANO RD-TZ500 GS
Шалтер:                 SHIMANO SL-TX30-6 THUMB SHIFTER PLUS
Заден забчаник:    6 брзини 14-28T INDEX
Ланец:                      KMC Z-30
Средна осовина:    Семи Патрон
Погон:                             Челик 40T 165mm
Пренос:               PVC
Подпирач:              Челик
Гуми:                             MITAS 700х38С
BIKE CENTER   го задржува правото за промена на спецификација и цени  без предходна најава     


 

Ве интересира нешто повеќе за POLAR BOHEMIA 28 " 6 БРЗИНИ GREEN?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...