M-WAVE РАКАВИЦИ СО ДОДАТОК ЗА СМАРТФОН

M-WAVE  РАКАВИЦИ СО ДОДАТОК ЗА СМАРТФОН
Бренд: M-WAVE
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
     КОМФОРНИ НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ШТО ЛЕСНО ДИШЕ И СЕКАКО НЕ МОРА ДА ГИ ИЗВАДИТЕ ЗА ДА ГО КОРИСТИТЕ ВАШИОТ  СМАРТФОН
    МАТЕРИЈАЛОТ НА ЗАДНИОТ ДЕЛ ОД ДЛАНКАТА 100% ДИШЕ
    СПЕЦИЈАЛЕН ДОДАТОК НА ЛАЕЦОТ И ПОКАЗАЛЕЦОТ ЗА ЛЕСНО УПРАВУВАЊЕ СО СМАРТФОН
    ФЛУОРЕСЦЕНТНО ЖОЛТИ
    РЕФЛЕКТИВНИ ЛЕНТИ НА ПРСТИТЕ И ЗГЛОБОВИТЕ

Ве интересира нешто повеќе за M-WAVE РАКАВИЦИ СО ДОДАТОК ЗА СМАРТФОН?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...