M-WAVE TOP BAG GREEN

M-WAVE TOP BAG  GREEN
Бренд: M-WAVE
Достапност: Нема на Залиха
790 ден
Количина: Додади во кошничка

SE FIKSIRA SO 3 VELCRO LENTI NA VRVOT OD GORNATA CEVKA .

  • VISINA: 80 MM
  • DOLZINA: 170 MM
  • SHIRINA: 80 MM

Ве интересира нешто повеќе за M-WAVE TOP BAG GREEN?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...