M-WAVE TILBURG L YELLOW

M-WAVE  TILBURG L  YELLOW
Бренд: M-WAVE
Достапност: Нема на Залиха
690 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Clip on sistem za zakacuvanje
  • Patent  so komori za prosiruvanje
  • Reflektivni lenti
  • Idealna za cuvanje na Multi alat,novcanik ili pak mobilen telefon
  • Golemina  180 x 115 mm i visina so podesuvanje na  105-180 mm

Ве интересира нешто повеќе за M-WAVE TILBURG L YELLOW?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...