KENDA Течност за гуми

KENDA Течност за гуми
Бренд: KENDA
Достапност: Нема на Залиха
690 ден
Количина: Додади во кошничка

· Избегнува и поправa пункции на сите видови на внатрешни и надворешни гуми
· Затвара дупки до Ø 3 мм во текот на возењето
· Вентил клуч за отстранување на вентилот на schreder (авто) вентили
· Содржина: 250 ml

Внимание! Може за се користи само со одвртлив вентил.

Ве интересира нешто повеќе за KENDA Течност за гуми?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...