KENDA вн. гума 16x1.75/2.125 AV

KENDA вн. гума 16x1.75/2.125 AV
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
200 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:

Количина: Додади во кошничка
Димензија: 16 ZA DETSKI VELOSIPED

Ве интересира нешто повеќе за KENDA вн. гума 16x1.75/2.125 AV ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...