Zefal

Прикажи:
Подреди по:
Благодарение на големиот капацитет 750мл. ZEFAL ARCTICA термо шише за вода  ја задржува опти..
790 ден

4 решенија во едно одмастува. чистач подмачкувач зачтитувач..
590 ден

Бои : црна , црвена, сина, жолта , портокалова, бела , сребрена Материјал: технополимер светло / Ал..
250 ден

Спреј BIKE CLEANER na ZEFAL Спреј создаден за брзо и ефикасно чистење на вашите диск кочници..
650 ден

Zefal DEFLECTOR FR60 -22%
Front Blade width : From 60 to 73 mm / From 2.4'' to 2.9'' Material : Techno-polym..
1.090 ден 850 ден

ИДЕАЛНО ЗА СУВО ВРЕМЕ ОДЛИЧНА ЗАШТИТА ПРОТИВ РЃОСУВАЊЕ  АБЕЊЕ БРЗО ТРОШЕЊЕ..
390 ден

Material: Low-density polyethylene Height: 234 mm Colors: White (ref. 1603A) / Black (ref. 1..
250 ден

ИДЕАЛНО  МАСЛО ЗА СИТЕ НАДВОРЕШНИ УСЛОВИ..
390 ден

ЗЕФАЛ  РОДЕО компатибилен за димензија на кол  Ø 25,4 - 31,8 mm. за 26" i 28" го..
2.700 ден

Material : Plastic Thermal : No Volume : 800 ml ..
350 ден

Material: Polypropylene Height: 235 mm Colors: Black (1531A) / Blue (1531B) / Green (1531C) / ..
300 ден

ИДЕАЛНО МАСЛО ЗА ВЛАЖНО ВРЕМЕ Зачтитен слој против рѓа  абење  и триење..
390 ден

Loading...
Loading...
Loading...