Ресетирај
Цена
Категории
Брендови
Димензија на Тркало
Димензија на Рам
Залиха

Велосипеди

ALPINA BUFFALO     Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18     Рам: HI TE..
12.900 ден
ALPINA BUFFALO FS DISC Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Вилуш..
13.900 ден
РАМКА: 28" Cross, AL-6061 lite alloy custom tubing, T4/T6 heat treated, 3D-dropout, internal ca..
36.900 ден
BOOST JUPPI 16" -19%
Рам: Челичен Вилушка: Челична/ Фиксна Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ Кочница предна: В-Бр..
7.500 ден 6.100 ден
BOOSTER PLASMA  20" -10%
Detski velosiped  za vozrast od 5 - 8 godini / visina na dete od 110 - 135 cm    G..
9.900 ден 8.910 ден
BOOSTER PLASMA 24" -10%
IDEALEN ZA DECA SO VOZRAST OD  9 DO 13 GODINI GOLEMINA NA TRKALA / Broj NA  brzin..
10.500 ден 9.450 ден
BOOSTER PLASMA PINK  20" -10%
Detski velosiped  za vozrast od 5 - 8 godini / visina na dete od 110 - 135 cm    G..
9.900 ден 8.910 ден
BOOSTER TURBO  24" -10%
IDEALEN ZA DECA  SO VOZRAST OD  9 DO 13 GODINI GOLEMINA NA TRKALA / Broj NA  brzini:..
10.500 ден 9.450 ден
BOOSTER VIVA GREEN -12%
BOOSTER VIVA 28" контра кочење Големина на тркала: 28" Рам:..
12.900 ден 11.352 ден
BOOSTER VIVA SILVER -10%
BOOSTER VIVA 28" контра кочење Големина на тркала: 28" Рам:..
12.900 ден 11.610 ден
РАМ  CROSS LADY ВИЛА  SUNTOUR M3030 ЗАД. МЕНУВАЧ   SHIMANO TY500 ПР  МЕН..
26.900 ден
. Рам             ..
36.900 ден
Loading...
Loading...
Loading...